O firmie - Sprzątanie biur Radom

Firma "ART CLEAN" Zakład Pracy Chronionej wykonuje usługi w zakresie kompleksowego utrzymania porządku i czystości pomieszczeń biurowych, produkcyjnych i magazynowych. Firma "ART CLEAN" jest przedsiębiorstwem stabilnym, posiada ugruntowaną pozycję na rynku i jest w stanie zagwarantować bardzo wysoki poziom świadczonych usług w zakresie utrzymania czystości i porządku.
Przekazanie wyspecjalizowanej firmie obsługi w powyższym zakresie pozwoli na wymierne zoptymalizowanie kosztów oraz polepszenie zarządzania organizacją. Powyższe działania pozwolą przede wszystkim na zmniejszenie koniecznej obsługi kadrowo- administracyjnej oraz konieczności zarządzania powyższym personelem.

Dzięki wykwalifikowanemu personelowi oraz zastosowaniu profesjonalnego sprzętu i środków chemicznych jesteśmy w stanie realizować stawiane przez naszych klientów zadania. Pracownicy mają do dyspozycji najlepszej klasy sprzęt i środki techniczne mogące polepszyć jakość i wydajność pracy. Dużą wagę przywiązujemy do bezpośredniej współpracy z przedstawicielami Zleceniodawcy, ze swej strony delegując każdorazowo osobę odpowiedzialną za prowadzenie spraw bieżących. Umożliwia to właściwy nadzór i ocenę wykonywanych przez nas usług, ciągłą kontrolę ich jakości oraz natychmiastową reakcję na wszelkie sugestie i uwagi.


 

PPHU "ART-CLEAN"
Sp. z o.o. ZPCH

26-600 Radom, Wrocławska 8 (Stryjeks) Tel. (48) 629 55 15
Fax.(48) 629 55 14

 
Dlaczego warto z nami współpracować:
Bo naszym celem jest wysoka jakość usług
Bo cena naszych usług jest konkurencyjna
Bo jesteśmy elastyczni w działaniu